با سلام

داروی ضد کنه اصلی و ارگانیک هایوکلین محصول شرکت بی ویتال زیر قیمت بازار در شرکت تعاونی زنبورداران قائم شهر بفروش میرسد

جهت مشاهده توضیح کامل داروی هایوکلین کلیک نمایید
طبقه بندی: بیماری ها و آفات زنبور عسل، اخبار و اطلاع رسانی، فروش محصولات زنبورداری،

تاریخ : جمعه 23 اسفند 1392 | 12:47 ق.ظ | نویسنده : | نظرات
عفت رئیسی سرحدی در گفتگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران، گفت:‌ طی سال 93 آزمایشگاهی مرجع برای پایش عسل‌های ایرانی در کشور احداث می‌شود.

وی افزود: هم‌اکنون ما در حال تأمین زمین این آزمایشگاه هستیم و ترجیح می‌دهیم که این زمین در استان البرز باشد.

رئیسی اضافه کرد:‌ آزمایشگاه مذکور توسط اتحادیه سراسری زنبورداران و با همکاری دولت و صندوق زنبور عسل احداث می‌گردد.

وی افزود: پس از احداث این آزمایشگاه ما، ‌موضوع برند ساختن عسل ایرانی را پیگیری می‌کنیم.

به گفته‌ی رئیسی با وجود این آزمایشگاه صادرکنندگان عسل نیز قادر به پایش محصول خود در داخل کشور خواهند بود.

وی در پایان افزود: طی سال جاری حدود 3 هزار و 500 تن عسل به کشورهای حوزه خلیج‌فارس، ترکیه و ... صادر شده است.طبقه بندی: اخبار و اطلاع رسانی،
برچسب ها: آزمایشگاه، پایش، عسل،

تاریخ : جمعه 16 اسفند 1392 | 01:08 ب.ظ | نویسنده : | نظرات
عفت رئیسی سرحدی در گفتگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران با بیان اینکه جمعیت زنبورستان‌های کشور به شدت کاهش یافته است، اظهار داشت: ما در جلسه‌ای که به تازگی با مسئولان سازمان دامپزشکی داشتیم این مطلب را به اطلاع آنان رساندیم.

وی افزود: علاوه بر این ما از مسئولان سازمان دامپزشکی درخواست کردیم داروهای جدید و ایمن وارد بازار کنند.
مدیرعامل اتحادیه سراسری زنبورداران با اشاره به اینکه داروهای مفیدی برای مبارزه با کنه واروا و بیماری CCD  وجود ندارد، ادامه داد: مصرف برخی از داروهای وارداتی در اتحادیه اروپا به دلیل وجود مواد مضر ممنوع است.
رییسی افزود: یکی از دلایل استفاده زنبورداران از داروهای قاچاق ارزان بودن این داروها نسبت به انواع تولیدی آنهاست.
وی تاکید کرد: بنابراین داروهای تولیدی باید با قیمت مناسب‌تری در اختیار تولیدکنندگان قرار بگیرد.
رییسی با بیان اینکه زنبورها نسبت به داروهای قدیمی مقاوم شده‌اند، اضافه کرد: هم‌چنین به منظور جلوگیری از ورود داروهای قاچاق به بازار مصرف ما پیشنهاد دادیم توزیع داروهای زنبور عسل توسط اتحادیه‌ها و تعاونی ها انجام گیرد.
وی افزود: در این جلسه قرار شد ما در زمینه آموزش زنبورداران در جهت جلوگیری از گسترش از بیماری ها با سازمان دامپزشکی همکاری کنیم.
رییسی با اشاره به نقش عمل گرده افشانی زنبورعسل در حفظ محیط زیست، اضافه کرد: صنعت زنبورعسل در همه کشورها به عنوان شاخص افزایش بهره‌وری و امنیت غذایی یاد می‌شود.
وی با بیان اینکه متاسفانه در کشور ما این صنعت نادیده گرفته شده است، اظهار داشت: تامین یک سوم غذای مردم جهان بستگی به عمل گرده افشانی دارد.
رییسی تصریح کرد: زنبورستان‌های کشور ما به دلیل عدم استفاده از داروهای مفید بسیار ضعیف شده‌اند و با بیماری‌ دست و پنجه نرم می‌کنند.
وی افزود: ما به مسئولان سازمان دامپزشکی اطمینان دادیم که برای بهبود شرایط در کنار آن‌ها هستیم .طبقه بندی: اخبار و اطلاع رسانی،
برچسب ها: عسل، سازمان دامپزشکی، دارو،

تاریخ : جمعه 16 اسفند 1392 | 01:04 ب.ظ | نویسنده : | نظرات

ولفگانگ اولمان عکاس، مزرعه دار و پرورش دهنده زنبور عسل در آلمان، که از کودکی همراه با پدرش به عکاسی می پرداخته، تصمیم گرفت روزهایی که به پرورش زنبور عسل مشغول است، بوسیله تجهیزات ماکرو، تصاویری خلق کند که بتواند جزئیات زندگی حشرات پیرامون خود و گیاهان را به نحو تحسین بر انگیزی ثبت و به نمایش بگذارد.
طبقه بندی: گالری تصاویر،

تاریخ : جمعه 16 اسفند 1392 | 01:01 ب.ظ | نویسنده : | نظرات

در اسفند ماه هم مهمترین وظیفه زنبور دار گرم نگهداشتن و گرم بسته بندی نمودن كندوها در محل خودشان است. این كار تا اواخر فروردین ماه و با هر شیوه ممكن باید انجام گیرد. ملكه بعد از یك استراحت زمستانی تخمگذاری را از سرگرفته است. به همان نسبت كه طبیعت شكوفه و گرده گل در اختیار زنبورها قرار می دهد ملكه نیز به همان نسبت روزانه تخم می گذارد. همچنین به همان نسبتی كه روزها درازتر می شوند ملكه نیز بیشتر تخمگذاری می كند.
برای اولین تخم ها و لاروها گرده های جمع و ذخیره شده اواخر پاییز در داخل شان ها و همچنین مواد ذخیره شده در زیر پوست زنبورهای زمستانی كه شامل مواد پروتئینی و چربی ها است كفایت می كند ولی پس از تمام شدنشان باید از گرده های گل شكوفه ها كمك گرفت.
اولین گرده ها پس از سرمای زمستانی را معمولا درختان فندق و بیدمشک می دهند. گرده های فندق از كیفیت خوبی برخوردار نیستند با وجود بر این در اسفند ماه كمك بزرگی برای جمعیت ها می باشند. بر عكس گرده های بیدمشک یكی از بهترین انواع گرده ها است كه وجود دارد و در پرورش و رشد سالیانه جمعیت ها اثر فوق العاده خوبی می گذارد.
گل های بیدمشک علاوه بر گرده مقدار قابل توجهی عسل هم می دهند. كاشت چند درخت بیدمشک در هر زنبورستان و یا نزدیكی آن با اصرار توصیه می شود. گو اینكه گرده گل و شهد موادی می باشند كه قدرت و ضعف همه زنبورها و جمعیت ها به ویژه در اسفند ماه بدان وابستگی ناگسستنی دارند ولی این دو ماده به تنهایی جواب گوی همه نیازهایشان نمی توانند باشند. عوامل دیگری هم هستند كه در قویتر شدن بخصوص سریعتر قوی شدن جمعیت ها وجودشان نه تنها لازم بلكه غیر قابل صرف نظر كردن می باشند.
مهمترین عوامل قدرت یافتن جمعیت ها عبارتند از:

1- ملكه جوان كه بتواند روزانه تخم های زیادی بگذارد.
2- وجود زنبورها جوان در جمعیت كه غده های شیریشان خوب ترشح كنند.
3- ذخیره عسل در شان ها به مقدار خیلی زیاد. چون مصرف روزانه جمعیت در این ماه و تا اندازه ای در ماه پیش به ناگاه به مقدار زیادی بالا رفته و حتی چند برابر می گردد. در صورت لزوم تغذیه با خمیرشیرین یا قاب های پر از عسل. معمولا جمعیت ها را تا قبل از 15 اسفند با شكر و یا شربت تغذیه نمی كنند.
4- حفظ گرمای داخلی كندو.
5- وجود آب در نزدیكی های زنبورستان و یا اقلا به صورت یك آبشخور.
جمعیتی كه ملكه نداشته باشد زنبورهایش هرگز گرده گل به كندو نمی آورند. بنابراین اگر جلو تخته پرواز كندو زنبورها در حال گرده آوردن دیده شوند نباید به فكر بی ملكه بودنش افتاد و بی جهت كندو را باز نموده و زنبورها را آزار داد. در سایر كندوها اگر وضع نامطلوب بود كنترلش را در روزهایی انجام دهید كه هوا گرم و آفتابی باشد.  برای مطمئن شدن از زنده بودن ملكه پس از بازكردن كندو اگر نتوانستید خودش را ببینید به تخم ها و یا لاروهای آن توجه كنید. اگر تخم یا لارو داشتید خود نشان زنده بودن ملكه است. ولی اگر جمعیتی در اسفند ماه لارو یا تخم نداشت دلیل كافی بر بی ملكه بودنش نیست، زیرا بعضی از ملكه ها تخمگذاری را زودتر شروع می كنند و برخی دیرتر، در این حال به رفتار زنبورها باید توجه داشت. اگر پس از بازكردن كندو زنبورهایش آرام بودند ملكه دارد و اگر ناراحت باشند احتمالا ملكه اشان مرده است. برای اطمینان كافی است قابی را با تخم و لاروها خیلی جوان از كندوئی دیگر به وسط این جمعیت منتقل كرد. 3 الی 4 روز بعد اگر پستانک یا سلول ملكه رویش زده باشند دلیل بر این است كه ملكه ندارد و اگر سلول ملكه نزده باشند حتما ملكه دارد.
در هر محل كه كندوها هستند و به هر محلی كه منتقل می شوند، وقت شروع و ختم تك تك گل های همان منطقه در یك دفترچه كوچك یادداشت شود. به كمك آن زنبور دار همیشه خواهد دانست كه كندوها را به كدامیك از مناطق و تقریبا در چه روزی باید كوچ دهد. از جابجا كردن كندوها در داخل زنبورستان در هر ماه و فصل به هر دلیلی كه باشد باید احتراز كرد. انتقال كندو از نقطه ای كه به خط مستقیم 10 كیلومتر با محل تازه فاصله داشته باشد مجاز است و نه كمتر، زیرا شعاع پرواز زنبورها بطور عادی 4 كیلومتر می باشد. به جمعیتی كه ملكه ندارد یك ملكه در قفسه ملكه كه مقداری خمیرشیرین هم داخل یكی از سوراخ های قفسه گذاشته شده باید داد. در اسفند ماه همه جمعیت ها معمولا ملكه تازه را خیلی ساده و بی درد سر قبول می كنند.
جمعیتهایی كه مدفوع آنها بی رنگ روی قاب ها خشك شده اند آلوده به بیماری نوزما می باشند كه در صورت شدت بیماری مدفوع بی رنگ و خشک شده آن اطراف سوراخ پرواز هم دیده می شوند. به آنها شربت 1به 1 نیمه گرم مخلوط با مقداری داروی ضد نوزما مثل فوماژیلین عصرها به مدت 10 روز می دهند تا معالجه شوند. وزن كردن هر 2 هفته یكبار فراموش نگردد كه باز هم كمك بزرگی به فهمیدن وضع داخلی كندوها می كند. كنترل دائمی و مرتب سوراخ پرواز در این ماه از لحاظ بیماری و همچنین حمل گرده گل می تواند باعث آن گردد كه نیازی به بازكردن كندو نباشد و بدین وسیله از بازكردن كندوها و اذیت بی جهتشان صرف نظر گردد.
چكیده کارهای زنبور داری در ماه اسفند:


1- فعالیت تخمگذاری ملكه در این ماه زیادتر از بهمن ماه می باشد.
2- كندوها را گرم نگهدارید.
3- مواظب غذا و تغذیه جمعیت ها به كمك عسل یا خمیرشیرین باشید. جمعیت ها در این ماه خیلی بیشتر از ماه های پیش مصرف غذایی دارند.
4- اگر در نزدیكی كندوها محلی برای تهیه آب زنبورها وجود نداشته باشد، برایشان یك آبشخور ساده درست كنید.
5- كاشت چند نهال بیدمشک در نزدیكی كندوها كمک بزرگی برای زنبورها است.
6- هرگاه در سوراخ پرواز زنبورها در حال حمل گرده گل دیدید، در آن حال از زنده بودن ملكه مطمئن باشید.
7- زمانی كه كندو را باز كردید، آرام بودن زنبورها علامت زنده بودن ملكه است.
8- وجود تخم و لارو در شان ها علامت زنده بودن ملكه می باشد.
9- از تغییر مكان دادن كندوها در داخل زنبورستان حتما خودداری كنید.
10- در كوچ دادنها حداقل فاصله از محل اصلی را 10 كیلومتر در نظر بگیرند.

منبع : کتاب زنبور عسل و پرورش آن از دکتر شهرستانی, پدر زنبور داری ایران
طبقه بندی: آموزش،
برچسب ها: برداشت ژل رویال شهد ژل رویال عسل زنبور زنبوردار نحوه نزدیک شدن به کندو موم بافی شان معرفی ملکه در کندو بچه گیری طبیعی حرارت داخل کندو شماره رنگ ملکه باز کردن در حجرات لارو یک روزه ضعیف بودن کندو کندوی دکتر پور اصغر اصول ادغام ضعیف کندو شان طبیعی ازمایش عسل پرورش ملکه زنبورعسل بیماریها و آفات تجهیزات زنبورداری اصلاح نژاد زنبورعسل تصاویر زنبورعسل مقالات زنبورعسل عسل تلخ اصلاح نژاد شان حاوی نوزادان شپش زنبورعسل اتحادیه زنبورداران وسایل زنبورداری گرده گل بره موم زنبورعسل موم زنبورعسل زهر زنبورعسل محوطه زنبورستان اصلاح نژاد زنبورعسل کندوی زنبورعسل بیماری قارچی بیماری سنگی بیماری فلج مزمن بیماری نوزما بیماری امیبی سرما خوردگی نوزادان زنبورعسل لوک امریکائی کنه واروا کنه اکارین پروانه موم خوار شپش زنبورعسل مورچه ها زنبورهای خرمایی شکرک زدن عسل بچه دهی زنبورعسل پرورش زنبور عسل زنبورعسل زنبور عسل دانلود زنبورداری زنبورداری پرورش زنبورعسل عبادی رحیم احمدی علی عکس زنبورعسل مریم گلی درخت نارون انواع کندو درخت بادام کندو آناتومی زنبور عسل ژله رویال بهترین زنبوردار ایران زنبور ملکه دستگاه گوارش زنبور وبلاگ تخصصی زنبور اناتومی زنبور عسل کندوی زنبور عسل طرح توجیهی زنبورداری عکس اناتومی حشرات دانلود کتاب زنبورداری خبرهای زنبور عسل زنبورستان الکستراتور لوازم زنبورداری کندو موم بر تصاویر جفتگیری زنبورعسل بید کله مرده لارو زنبور عسل کندوی زنبور عسل نحوه زنبورداری زهر زنبورعسل پرورش زنبورعسل تولید مثل زنبور عسل گرده گل کندوهای بومی دگردیسی زنبورعسل روش های تکثیر مصنوعی کتابهای پرورش زنبور عسل حشرات گرده افشان پرورش زنبور عسل اقتصاد پرورش زنبور عسل مدرن ژنتیک زنبور عسل عکس زنبورعسل ملکه زنبورخوار انواع زنبورعسل نژاد زنبورعسل زنبور داری پرورش زنبورعسل پرنده زنبور خوار پرورش زنبور کتاب زنبورداری زنبور داری اصول زنبورداری نوزما نوزما زنبور عسل نکات مهم پرورش زنبور عسل نکاتی در باره زنبور عسل نکاتی درمورد زنبورداری وبلاگ پرورش زنبور وضعیت پرورش زنبور عسل در ایران کتاب اصول زنبورداری کتاب زنبور داری برورش زنبور عسل بیماریها و آفات زنبورعسل بیماری های زنبورعسل درایران بیماری های ویروسی زنبور عسل پرورش زنبور عسل چگونه است آمار زنبور داری در ایران پرورش زنبور پرورش زنبور عسل اصول زنبور داری کندو داری در ایران پرورش زنبور عسل نکات پروتئین در تغذیه زنبور عسل پرورش زنبور برای نوجوانان پرورش زنبورداری عسل زنبورعسل شمال امار پرورش ملکه زنبور غسل تاریخچه زنبورداری در ایران تاریخچه زنبورداری تاریخچه زنبورداری در ایران تغذیه زنبور عسل جدول زنبور داری چگونه زنبور عسل پرورش خرید دارو زنبور عسل خرید وسایل زنبورداری خریداری وسایل پرورش ملکه دارچین و عسل در مورد زنبور عسل درباره پرورش زنبور عسل درباره زنبورداری درباره ی زندگی زنبور عسل درباره ی پرورش زنبور درباره ی زنبور عسل روش پرورش زنبور عسل زمان برداشت عسل از کندو زنبور داری در اصفهان زنبور داری در ایران زنبور عسل و نکاتی در مورد آن زنبورداری زنبورداری در ایران زنبورستانهای ایران زنبورعسل لار سایت زنبورعسل طرح زنبورداری طریق پرورش زنبور داری عسل اردبیل غارتگران کندو زنبور عسل فروشگاه وسایل زنبورداری فیلم آموزشی پرورش زنبورعسل قیمت زنبور عسل قیمت عسل گرده مصنوعی زنبورعسل محل زندگی زنبور عسل مدیریت پرورش زنبور عسل نحوه برداشت عسل نحوه پروش زنبور عسل نکات زنبور عسل بیماری نوزما سایت زنبورعسل ایران زنبورعسل زنبور عسل bees honey apis mellifera Box hive Breeder colony brood queen comb Brood disease beekeeper Beekeepers association beekeeping Beekeeping equipment Bee milk Bee pollen Bee resin beeswax Bee venom bee Bee breeding Bee Stone brood Nosema disease Chronic bee pralysis culture Bee hive Apiary sting drone Honey comb Chalk brood Amoeba disease American foul brood Chilled brood Overheated brood Varroa mites Acarapis woodi Wax moth Honey bee lice ants hornets granulated pollen grain apis mellifera meda dorsata flora bee indica cenara،

تاریخ : جمعه 16 اسفند 1392 | 12:59 ب.ظ | نویسنده : | نظرات
یکی ازمحققان موسسه تحقیقات علوم دامی کشور گفت:نتایج یک تحقیق علمی نشان می دهد که بره موم زنبورعسل در پیشگیری و درمان سرطان سینه اثرگذاراست.
بره موم زنبورعسل درپیشگیری ودرمان سرطان سینه اثرگذار است
بره موم( Propolis) یکی از تولیدات مهم جانبی زنبورعسل است که این حشره آن را از صمغ درختان جمع آوری و پس از فعل و انفعالاتی به ماده ضد عفونی کننده تبدیل و از آن برای ضدعفونی کردن سلول های پرورش نوزادان و سایر قسمت های داخل کندو استفاده می کند.
ˈهوشنگ افروزان ˈروز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگارایرنا با اشاره اینکه به ابتلا به سرطان یک فرایند چند مرحله ای بوده و دوره شروع آن طولانی اما پیش رونده است افزود:افزایش هزینه های درمان و رشد فزاینده سرطان در کشور موجب شده که در پاره ای موارد به مواد طبیعی بازدارنده ، کند کننده و مهارکننده سرطان مانند تولیدات زنبورعسل توجه شود.
وی اظهار کرد: زنبور عسل حشره ای بسیار مفید است که در ایران به طور عمده از آن به عنوان جمع آوری کننده شهد گل ها برای تولید عسل استفاده می شود در صورتی که این حشره علاوه بر شهد از صمغ و رزین گیاهان برای تولید ماده ای دارویی و پر اهمیت به نام بره موم استفاده می کند.
افروزان گفت:این حشره حین تولید بره موم علاوه بر منابع گیاهی، تراوشات دیگری به صورت ماهرانه از داخل بدن خود به آن اضافه می کند، درزمان حاضر از این ماده ارزشمند در بسیاری از کشورها به عنوان دارو به اشکال قرص، کپسول، پماد و... استفاده می کنند.
وی ادامه داد: ترکیبات کافییک اسید بره موم و استرهای آن و همچنین ترکیبات پلی فنولیک موجود در بره موم دردرمان غده های سرطانی از جمله سرطان سینه موثر است.
این محقق تاکید کرد: نتایج تحقیقات مشترک انجام شده بین بخش زنبور عسل موسسه تحقیقات علوم دامی کشور و مرکز تحقیقات سرطان ایران و انیستو پاستور نشان می دهد بره موم در پیشگیری و درمان سرطان معده بر روی موش ها موثر بوده و این ماده دارای خاصیت ضد سرطانی است.
وی تاکید کرد: با توجه به اهمیت بره موم زنبورعسل درپیشگیری و درمان سرطان، باید گامهای موثری در این زمینه در کشور برداشته شود.
افروزان گفت: درایران به صورت موردی یکی از بیماران که دارای غده سرطانی در سینه بود با استفاده از بره موم به مدت شش ماه تحت درمان قرار گرفت که نتایج درمان نشان داد،
غده کوچک و درد بیمار کاهش پیدا کرده است که البته با یک مورد نمی توان نتیجه کلی برای تمام افراد گرفت.
وی بیان کرد: با توجه به اینکه هزینه تولید داروهای شیمیایی وعوارض ناشی از آن در مقایسه با داروهای گیاهی بسیار گرانتر و پر مخاطره است ضرورت دارد نسبت به استفاده از تولیدات طبیعی به ویژه بره موم در درمان سرطان توجه بیشتری شود.
طبق آمار ایران دارای حدود پنج میلیون کلنی زنبورعسل است که هر کلنی به طور میانگین سالانه می تواند 50 گرم بره موم تولید کند.
ˈهوشنگ افروزانˈ از محققان و پژوهشگران موسسه تحقیقات علوم دامی کشور پیش ترموفق به تولید صابون ضدباکتری و ضد قارچ، تبدیل بره موم زنبورعسل به نانو و ابداع فرایند حل بره موم زنبورعسل در آب شد.
منبع: ایرنا
تاریخ: 4-12-92طبقه بندی: اخبار و اطلاع رسانی،

تاریخ : شنبه 10 اسفند 1392 | 03:36 ب.ظ | نویسنده : | نظرات
وزارت کشاورزی آمریکا به منظور حمایت از کشاورزان و دامدارانی که برای گرده‌افشانی گیاهانشان به زنبورهای عسل متکی هستند، قصد دارد حدود سه میلیون دلار برای کمک به تغذیه این حشرات در منطقه "میدوست" هزینه کند.

به گزارش ایسنا، جمعیت زنبور عسل در آمریکا حدود یک دهه است که رو به کاهش رفته و تولیدکنندگان کشاورزی را دست خالی نگه داشته است. بر اساس گزارش آسوشیتدپرس، برخی از زنبورداران اقدام به بردن کندوها به مناطق میدوست کرده‌اند تا این حشرات در طول تابستان شهد جمع‌آوری کنند سپس چند هفته بعد آنها را به کالیفرنیا و ایالت‌های دیگر می‌برند تا به گرده افشانی محصولاتی مانند بادام، آوکادو و سیب بپردازند اما زمستان‌ها و آفات آسیب شدیدی زده‌اند و کلونی‌های زنبورهای عسل همچنان در حال فروپاشی هستند.

وزارت کشاورزی آمریکا بر این باور است که با فراهم کردن مناطق بیشتر برای زنبورها به منظور ذخیره غذا و انرژی برای زمستان، به سطح جمعیت آنها کمک خواهد شد. برنامه جدید به کشاورزان در بعضی ایالت‌ها دسترسی به سه میلیون دلار بودجه فدرال را می‌دهد تا در زمین‌هایشان گیاهانی را بذرافشانی کنند که زنبورها را جذب می‌کنند.

بر اساس گزارش واشنگتن پست، هدف کلی این برنامه فراهم کردن کیفیت بهتر غذا برای زنبورها و دام‌های کشاورزان است. وزارت کشاورزی آمریکا به پنج ایالت میشیگان، مینه سوتا، ویسکانسین، نورت داکوتا و ساوت داکوتا متمرکز شده که ۶۵ درصد از ۳۰ هزار زنبوردار تجاری کندوهایشان را هر سال به مدت چند ماه به این ایالت‌ها می‌آورند.


طبقه بندی: اخبار و اطلاع رسانی،

تاریخ : شنبه 10 اسفند 1392 | 03:15 ب.ظ | نویسنده : | نظرات

تاریخ انتشار آگهی : 26/11/1392

بدینوسیله از کلیه سهامداران و اعضای شرکت تعاونی کشاورزی زنبورداران قائم شهر و حومه دعوت می شود تا در جلسه مجمع عمومی عادی سالانه شرکت که در روز دوشنبه مورخ 12/12/92 راس ساعت 3 بعدازظهر در محل نمازخانه جهاد کشاورزی قائم شهر به نشانی قائم شهر ، خیابان ساری ، جنب خیابان ظرافت ، ساختمان شماره 1 جهاد کشاورزی قائم شهر تشکیل می شود حضور یابند. در ضمن حضور کلیه اعضاء الزامی می باشد.

دستور جلسه :

1.    استماع گزارش هیئت مدیره و بازرسان قانونی و حسابرس شرکت

2.    بررسی ، تصویب ترازنامه و حساب سود و زیان عملکرد مالی سال 1391

3.    انتخاب بازرسان قانونی شرکت برای یکسال مالی

4.    تصویب پیش بینی بودجه سال مالی 1393

5.    تعیین خط مشی آتی شرکت

 هیئت مدیره شرکت تعاونی کشاورزی زنبورداران قائم شهر و حومهتاریخ : شنبه 10 اسفند 1392 | 01:19 ب.ظ | نویسنده : | نظرات