تبلیغات
شرکت تعاونی کشاورزی زنبورداران قائم شهر - زنبورداری مدرن و مصرف داروهای ارگانیک در قزوین گسترش می یابد
 مدیرعامل شرکت تعاونی کشاورزی زنبورداران استان گفت: استان قزوین ظرفیت انجام فعالیت‌های گسترده در زنبورداری را دارد اما اکنون در برخی نقاط این استان با امکانات و روش‌های چند دهه گذشته زنبور عسل پرورش داده می‌شود. دومین جلسه‌ی مجمع عمومی عادی شرکت تعاونی کشاورزی زنبورداران با حضور مسئولان و اعضاء شرکت تعاونی برگزار شد.

«محرم‌علی صلواتی‌ها»، مدیرعامل شرکت تعاونی کشاورزی زنبورداران استان قزوین در این مجمع با تأکید بر لزوم استفاده از دانش روز در زنبورداری، اظهار کرد: استفاده‌ی زنبورداران استان از امکانات مدرن زنبورداری از جمله کندوهای کف باز که برای فصل‌های مختلف سال مناسب است می‌تواند برای افزایش میزان تولید عسل سودمند باشد. وی افزود: جایگزین کردن داروهای ارگانیک با داروهای سنتی که عوارض متعدد برای زنبورها دارد یک موفقیت برای فعالان این عرصه محسوب می‌شود.

صلواتی‌ها تصریح کرد: تعاونی زنبورداران استان قزوین توانایی حمایت مادی گسترده از افراد تازه وارد به عرصه زنبورداری را ندارد اما با برگزاری دوره‌های آموزشی و کارگاه‌های تخصصی به ارتقای کیفی برنامه‌های آن‌ها کمک می‌کند. به گزارش ایسنا، در این مجمع «نجف نجفی» به سمت رئیس، ثابت کشاورز نائب رئیس،«غلامرضا نیکومنش» منشی، «غلامعلی نانکلی»، «حشمت‌الله پرهیزکاری» و «بهرام دارآذین» به سمت ناظرین و «شهرام غیاثوند» و «بهرام بهرامی‌پور» به‌عنوان بازرسین انتخاب شدند. عملیات ترازنامه و حساب سود و زیان سال مالی گذشته شرکت که مورد تأیید هیئت مدیره و بازرسان قرار گرفته بود در مجمع مطرح و همه‌ی ارقام و مواد ترازنامه و حساب سود و زیان سال تصویب شد. طبقه بندی: اخبار و اطلاع رسانی،

تاریخ : چهارشنبه 20 اسفند 1393 | 07:26 ق.ظ | نویسنده : | نظرات